MDA-10-R-TC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MDA-10-R-TC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDA-10-R-TC
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: MDA-10-R-TC.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDA-10-R-TC
Številka dela MDA-10-R-TC Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13223 pcs Podatkovni list MDA-10-R-TC.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serija MDA Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 1620.43
DC hladna upornost 0.00948 Ohms Trenutna ocena 10A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A AC, 10kA DC
Odobritve CSA, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDA-15/100-R
MDA-15/100-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERAMIC 150MA 250VAC 3AB
Na zalogi: 4016 pcs
Prenesi: MDA-15/100-R.pdf
RFQ
MDA-15-R
MDA-15-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 16167 pcs
Prenesi: MDA-15-R.pdf
RFQ
MDA-2-10UNP-R
MDA-2-10UNP-R
Opis: FUSE CERAMIC CARTRIDGE
Prenesi:
MDA-12-R
MDA-12-R
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Prenesi: MDA-12-R.pdf
MDA-1/16-R
MDA-1/16-R
Opis: FUSE CERAMIC 63MA 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: MDA-1/16-R.pdf
MDA-10-R
MDA-10-R
Opis: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Prenesi: MDA-10-R.pdf
MDA-1/4-R
MDA-1/4-R
Opis: FUSE CERM 250MA 250VAC 3AB 3AG