LDS0705-331M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDS0705-331M-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 470MA 1.06 OHM
Podatkovni listi: LDS0705-331M-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDS0705-331M-R
Številka dela LDS0705-331M-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 470MA 1.06 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139589 pcs Podatkovni list LDS0705-331M-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ščitenje Shielded Serija LDS0705
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 470mA 1.06 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.06 Ohm Trenutna ocena 470mA
Tok - nasičenost 438mA