KTK-R-10BC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
KTK-R-10BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KTK-R-10BC
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 5AG
Podatkovni listi: KTK-R-10BC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KTK-R-10BC
Številka dela KTK-R-10BC Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC 5AG Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3643 pcs Podatkovni list KTK-R-10BC.pdf
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Serija Limitron™ KTK-R Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 10A Razred CC
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA Odobritve CE, CSA, UL
Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KTK-R-1/2
KTK-R-1/2
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 500MA 600VAC 5AG