HCMA1104-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1104-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCMA1104-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCMA1104-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCMA1104-2R2-R
Številka dela HCMA1104-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105568 pcs Podatkovni list HCMA1104-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija HCMA1104
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12A 7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max Trenutna ocena 12A
Tok - nasičenost 18A