HCM1104-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1104-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HCM1104-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Podatkovni listi: HCM1104-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HCM1104-2R2-R
Številka dela HCM1104-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108481 pcs Podatkovni list HCM1104-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija HCM1104
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-3545-2
HCM11042R2R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12A 7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max
Trenutna ocena 12A Tok - nasičenost 18A