HC8LP-6R9-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC8LP-6R9-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HC8LP-6R9-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 6.9UH 5.2A 42.8 MOHM
Podatkovni listi: HC8LP-6R9-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HC8LP-6R9-R
Številka dela HC8LP-6R9-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 6.9UH 5.2A 42.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31817 pcs Podatkovni list HC8LP-6R9-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.429" L x 0.409" W (10.90mm x 10.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija HC8LP
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1343-2 delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.9µH Unshielded Wirewound Inductor 5.2A 42.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 42.8 mOhm Max
Trenutna ocena 5.2A Tok - nasičenost 8.1A