FRS-R-60ID
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-60ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: FRS-R-60ID.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-60ID
Številka dela FRS-R-60ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2234 pcs Podatkovni list FRS-R-60ID.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 60A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRS-R-60
FRS-R-60
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC
Na zalogi: 2628 pcs
Prenesi: FRS-R-60.pdf
RFQ
FRS-R-6/10
FRS-R-6/10
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 6MA 600VAC/300VDC
Na zalogi: 2633 pcs
Prenesi: FRS-R-6/10.pdf
RFQ
FRS-R-70
FRS-R-70
Opis: FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC