FRS-R-25ID
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-25ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: FRS-R-25ID.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-25ID
Številka dela FRS-R-25ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3940 pcs Podatkovni list FRS-R-25ID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 25A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRS-R-3
FRS-R-3
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 3314 pcs
Prenesi: FRS-R-3.pdf
RFQ
FRS-R-250
FRS-R-250
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 264 pcs
Prenesi: FRS-R-250.pdf
RFQ
FRS-R-20
FRS-R-20
Opis: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 4231 pcs
Prenesi: FRS-R-20.pdf
FRS-R-30
FRS-R-30
Opis: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC