FRS-R-15ID
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-15ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: FRS-R-15ID.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-15ID
Številka dela FRS-R-15ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3456 pcs Podatkovni list FRS-R-15ID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 15A