FRS-R-10ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-10ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: FRS-R-10ID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-10ID
Številka dela FRS-R-10ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2980 pcs Podatkovni list FRS-R-10ID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 10A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRS-R-100
FRS-R-100
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 1090 pcs
Prenesi: FRS-R-100.pdf
RFQ
FRS-R-1/2
FRS-R-1/2
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Na zalogi: 2856 pcs
Prenesi: FRS-R-1/2.pdf
RFQ
FRS-R-10
FRS-R-10
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Prenesi: FRS-R-10.pdf
FRS-R-110
FRS-R-110
Opis: FUSE CRTRDGE 110A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 497 pcs
Prenesi: FRS-R-110.pdf
FRS-R-1/8
FRS-R-1/8
Opis: FUSE CRTRDGE 125MA 600VAC/300VDC
Prenesi: FRS-R-1/8.pdf
FRS-R-1/4
FRS-R-1/4
Opis: FUSE CRTRDGE 250MA 600VAC/300VDC
Prenesi: FRS-R-1/4.pdf
FRS-R-15
FRS-R-15
Opis: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Prenesi: FRS-R-15.pdf
Opis: FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/300VDC