FP1308R1-R32-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1308R1-R32-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 320NH 57A 0.32 MOHM
Podatkovni listi: FP1308R1-R32-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1308R1-R32-R
Številka dela FP1308R1-R32-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 320NH 57A 0.32 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80995 pcs Podatkovni list FP1308R1-R32-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.528" L x 0.500" W (13.40mm x 12.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1308R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 320nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 320nH Unshielded Wirewound Inductor 57A 0.32 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.32 mOhm Trenutna ocena 57A
Tok - nasičenost 52A