FP1211R1-R230-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1211R1-R230-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FP1211R1 FLATPAC 230NH 68A 2
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1211R1-R230-R
Številka dela FP1211R1-R230-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FP1211R1 FLATPAC 230NH 68A 2 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 119248 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Ščitenje - Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer - delovna temperatura -
Tip montaže - Material - jedro -
Induktivnost 230nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 230nH Inductor DC Resistance (DCR) -
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP12457_LISA2-W-PIN
FP12457_LISA2-W-PIN
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
Na zalogi: 37867 pcs
Prenesi:
RFQ
FP12213_LISA2-W-CLIP
FP12213_LISA2-W-CLIP
Proizvajalci: LEDiL