FP1206R1-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1206R1-R12-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 120NH 50A 0.43 MOHM
Podatkovni listi: FP1206R1-R12-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
620 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1206R1-R12-R
Številka dela FP1206R1-R12-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 120NH 50A 0.43 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87208 pcs Podatkovni list FP1206R1-R12-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.461" L x 0.303" W (11.70mm x 7.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1206
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 50A 0.43 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.43 mOhm Trenutna ocena 50A
Tok - nasičenost 88A