FP1108L1-R220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1108L1-R220-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLAT PAC POWER 220NH 2 PADS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1108L1-R220-R
Številka dela FP1108L1-R220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLAT PAC POWER 220NH 2 PADS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 80126 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1108
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.327" (8.30mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 220nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -