FP1007R2-R22-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R2-R22-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1007R2-R22-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 215NH 51A 0.48 MOHM
Podatkovni listi: 1.FP1007R2-R22-R.pdf2.FP1007R2-R22-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1007R2-R22-R
Številka dela FP1007R2-R22-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 215NH 51A 0.48 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92368 pcs Podatkovni list 1.FP1007R2-R22-R.pdf2.FP1007R2-R22-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1007
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1632-2
FP1007R2R22R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 215nH
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 215nH Unshielded Wirewound Inductor 51A 0.48 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.48 mOhm
Trenutna ocena 51A Tok - nasičenost 50A