FP1005R1-R10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R1-R10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1005R1-R10-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100NH 53A 0.39 MOHM
Podatkovni listi: FP1005R1-R10-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
950 pcs
1900 pcs
2850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1005R1-R10-R
Številka dela FP1005R1-R10-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100NH 53A 0.39 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110393 pcs Podatkovni list FP1005R1-R10-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1005
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1566-2
FP1005R1R10R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.39 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.39 mOhm
Trenutna ocena 53A Tok - nasičenost 73A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP1005R1-R22-R
FP1005R1-R22-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 220NH 53A 0.39 MOHM
Na zalogi: 95622 pcs
Prenesi: FP1005R1-R22-R.pdf
RFQ
FP100
FP100
Proizvajalci: Amprobe
Opis: FUSE 10A 1000VAC CERAMIC