FP0805R1-R20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP0805R1-R20-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP0805R1-R20-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 200NH 65A 0.17 MOHM
Podatkovni listi: FP0805R1-R20-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
950 pcs
1900 pcs
2850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP0805R1-R20-R
Številka dela FP0805R1-R20-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 200NH 65A 0.17 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119977 pcs Podatkovni list FP0805R1-R20-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.295" W (7.62mm x 7.49mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP0805
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1594-2
FP0805R1R20R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 200nH
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.96mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 200nH Unshielded Wirewound Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Trenutna ocena 65A Tok - nasičenost 20A