DRQ74-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ74-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRQ74-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD
Podatkovni listi: DRQ74-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRQ74-151-R
Številka dela DRQ74-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108031 pcs Podatkovni list DRQ74-151-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DRQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1274-2
DRQ74-151
DRQ74-151-ND
DRQ74-151-R-ND
DRQ74-151R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 600µH
Induktivnost - povezana vzporedno 150µH Višina 0.175" (4.45mm)
natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 600µH Inductance - Connected in Series 150µH Inductance - Connected in Parallel 591 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 690mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 2.37 Ohm
DC Resistance (DCR) - vzporedno 591 mOhm Trenutna zasičenost - serija 410mA
Trenutna nasičenost - vzporedno 810mA Trenutna ocena - serija 346mA
Trenutna ocena - vzporedno 690mA