DRA74-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRA74-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 4.82A 12 MOHM
Podatkovni listi: DRA74-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRA74-2R2-R
Številka dela DRA74-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 4.82A 12 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87255 pcs Podatkovni list DRA74-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DRA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-3632-2
DRA74-2R2-R-ND
DRA742R2R
delovna temperatura -40°C ~ 165°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.171" (4.35mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4.82A 12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 mOhm
Trenutna ocena 4.82A Tok - nasičenost 6.13A