DRA73-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRA73-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 391MA 1.85 OHM
Podatkovni listi: DRA73-331-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1350 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRA73-331-R
Številka dela DRA73-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 391MA 1.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85447 pcs Podatkovni list DRA73-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DRA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-3613-2
DRA73-331-R-ND
DRA73331R
delovna temperatura -40°C ~ 165°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.55mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 391mA 1.85 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm
Trenutna ocena 391mA Tok - nasičenost 423mA