DRA73-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRA73-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 551MA 932 MOHM
Podatkovni listi: DRA73-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRA73-151-R
Številka dela DRA73-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 551MA 932 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78335 pcs Podatkovni list DRA73-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DRA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 165°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.55mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 551mA 932 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 932 mOhm Trenutna ocena 551mA
Tok - nasičenost 632mA