DRA124-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRA124-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 690MA 892 MOHM
Podatkovni listi: DRA124-331-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DRA124-331-R
Številka dela DRA124-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 690MA 892 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51234 pcs Podatkovni list DRA124-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 165°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 690mA 892 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 892 mOhm Trenutna ocena 690mA
Tok - nasičenost 1.092A