DRA124-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRA124-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.199A 296 MOHM
Podatkovni listi: DRA124-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRA124-101-R
Številka dela DRA124-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 1.199A 296 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86653 pcs Podatkovni list DRA124-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DRA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-3549-2
DRA124-101-R-ND
DRA124101R
delovna temperatura -40°C ~ 165°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.199A 296 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 296 mOhm
Trenutna ocena 1.199A Tok - nasičenost 2A