DR74-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR74-471-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR74-471-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470UH 400MA 1.74 OHM
Podatkovni listi: DR74-471-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR74-471-R
Številka dela DR74-471-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470UH 400MA 1.74 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48281 pcs Podatkovni list DR74-471-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4069-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.171" (4.35mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 400mA 1.74 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.74 Ohm
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost 460mA