DR74-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR74-221-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR74-221-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220UH 560MA 907 MOHM
Podatkovni listi: DR74-221-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR74-221-R
Številka dela DR74-221-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220UH 560MA 907 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110200 pcs Podatkovni list DR74-221-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1391-2
DR74-221
DR74-221-ND
DR74-221-R-ND
DR74221R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.171" (4.35mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 560mA 907 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 907 mOhm
Trenutna ocena 560mA Tok - nasičenost 660mA