DR74-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR74-100-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR74-100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 2.41A 48.9 MOHM
Podatkovni listi: DR74-100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR74-100-R
Številka dela DR74-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 2.41A 48.9 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130219 pcs Podatkovni list DR74-100-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1137-2
DR74-100
DR74-100-ND
DR74100R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.171" (4.35mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.41A 48.9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 48.9 mOhm
Trenutna ocena 2.41A Tok - nasičenost 3.17A