DR73-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR73-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM
Podatkovni listi: DR73-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR73-101-R
Številka dela DR73-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76477 pcs Podatkovni list DR73-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1531-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.55mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 730mA 527 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 527 mOhm
Trenutna ocena 730mA Tok - nasičenost 790mA