DR125-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR125-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.06A 482 MOHM
Podatkovni listi: DR125-331-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR125-331-R
Številka dela DR125-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 1.06A 482 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94317 pcs Podatkovni list DR125-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1813-2
DR125-331
DR125-331-ND
DR125-331-R-ND
DR125331R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.06A 482 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 482 mOhm
Trenutna ocena 1.06A Tok - nasičenost 1.22A