| Številka dela | DR125-151-R | Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 150UH 1.48A 248 MOHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 102765 pcs | Podatkovni list | DR125-151-R.pdf |
| Tip | Wirewound | Toleranca | ±20% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Druga imena | 513-1746-2 DR125-151 DR125-151-ND DR125-151-R-ND DR125151R |
delovna temperatura | -40°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Material - jedro | Ferrite | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 100kHz | Induktivnost | 150µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.236" (6.00mm) | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.48A 248 mOhm Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 248 mOhm |
| Trenutna ocena | 1.48A | Tok - nasičenost | 1.81A |