DR1050-270-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR1050-270-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 27UH 2.82A 53.3 MOHM
Podatkovni listi: DR1050-270-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR1050-270-R
Številka dela DR1050-270-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 27UH 2.82A 53.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84628 pcs Podatkovni list DR1050-270-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija DR1050
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 27µH Shielded Wirewound Inductor 2.82A 53.3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 53.3 mOhm Max Trenutna ocena 2.82A
Tok - nasičenost 2.8A