DR1030-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-820-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR1030-820-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 82UH 1A 382.3 MOHM SMD
Podatkovni listi: DR1030-820-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DR1030-820-R
Številka dela DR1030-820-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 82UH 1A 382.3 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119457 pcs Podatkovni list DR1030-820-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Druga imena 513-1337-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Shielded Wirewound Inductor 1A 382.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 382.3 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1.14A