CTX68-5P-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX68-5P-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
Podatkovni listi: CTX68-5P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX68-5P-R
Številka dela CTX68-5P-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14789 pcs Podatkovni list CTX68-5P-R.pdf
Velikost / dimenzija 0.670" L x 0.670" W (17.02mm x 17.02mm) Ščitenje Unshielded
Serija Econo-Pac™ Ocene -
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena CTX68-5P
CTX68-5P-ND
delovna temperatura - Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - povezana vzporedno 68µH
Višina 0.325" (8.26mm) natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series 68µH Inductance - Connected in Parallel 450 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.72A Nonstandard SMD
DC Resistance (DCR) - serija - DC Resistance (DCR) - vzporedno 450 mOhm
Trenutna ocena - serija 287mA Trenutna ocena - vzporedno 1.72A