CTX50-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX50-2-52LP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX50-2-52LP-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 50UH 4.9A 32.6 MOHM TH
Podatkovni listi: CTX50-2-52LP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX50-2-52LP-R
Številka dela CTX50-2-52LP-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 50UH 4.9A 32.6 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16166 pcs Podatkovni list CTX50-2-52LP-R.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.850" Dia (21.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija CTX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 513-1547
CTX50-2-52LP
CTX50-2-52LP-ND
CTX50-2-52LP-R-ND
CTX50252LPR
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.535" (13.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 4.9A 32.6 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 32.6 mOhm Max
Trenutna ocena 4.9A Tok - nasičenost 4.9A