CTX32T-R33-R
pregled izdelka
Številka dela: CTX32T-R33-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM
Podatkovni listi: CTX32T-R33-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTX32T-R33-R
Številka dela CTX32T-R33-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4325 pcs Podatkovni list CTX32T-R33-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena CTX32T-R33
CTX32T-R33-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 450mA Tok - nasičenost -