CTX25-4P-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX25-4P-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 25.65UH SMD
Podatkovni listi: CTX25-4P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX25-4P-R
Številka dela CTX25-4P-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 25.65UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41803 pcs Podatkovni list CTX25-4P-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
Ščitenje Unshielded Serija Econo-Pac™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena CTX25-4P
CTX25-4P-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 102.6µH
Induktivnost - povezana vzporedno 25.65µH Višina 0.250" (6.35mm)
natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 102.6µH Inductance - Connected in Series 25.65µH Inductance - Connected in Parallel 115 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.6A Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 461 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 115 mOhm Max Trenutna ocena - serija 800mA
Trenutna ocena - vzporedno 1.6A