CTX200-2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX200-2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 198.58UH SMD
Podatkovni listi: CTX200-2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX200-2-R
Številka dela CTX200-2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 198.58UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35933 pcs Podatkovni list CTX200-2-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm)
Ščitenje Unshielded Serija OCTA-PAC®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena CTX200-2
CTX200-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 794.3µH
Induktivnost - povezana vzporedno 198.58µH Višina 0.235" (5.97mm)
natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 794.3µH Inductance - Connected in Series 198.58µH Inductance - Connected in Parallel 796 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 390mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 3.184 Ohm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 796 mOhm Max Trenutna ocena - serija 200mA
Trenutna ocena - vzporedno 390mA