CTX20-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX20-2-52LP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX20-2-52LP-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH
Podatkovni listi: CTX20-2-52LP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX20-2-52LP-R
Številka dela CTX20-2-52LP-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25156 pcs Podatkovni list CTX20-2-52LP-R.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CTX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 283-5113
CTX20-2-52LP
CTX20-2-52LP-ND
CTX20-2-52LP-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 20µH
Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 20µH Unshielded Toroidal Inductor 3.2A 39.2 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 39.2 mOhm Max
Trenutna ocena 3.2A Tok - nasičenost 3.2A