CTX150-4-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX150-4-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX150-4-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 148.23UH SMD
Podatkovni listi: CTX150-4-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX150-4-R
Številka dela CTX150-4-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 148.23UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14109 pcs Podatkovni list CTX150-4-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
Ščitenje Unshielded Serija OCTA-PAC®
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1201-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 592.9µH
Induktivnost - povezana vzporedno 148.23µH Višina 0.250" (6.35mm)
natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 592.9µH Inductance - Connected in Series 148.23µH Inductance - Connected in Parallel 372 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 820mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 1.488 Ohm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 372 mOhm Max Trenutna ocena - serija 410mA
Trenutna ocena - vzporedno 820mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTX150-7-52-R
CTX150-7-52-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 150UH 12.8A 20.4 MOHM
Na zalogi: 7523 pcs
Prenesi: CTX150-7-52-R.pdf
RFQ
CTX150-4A-R
CTX150-4A-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 153.5UH SMD
Na zalogi: 35300 pcs
Prenesi: CTX150-4A-R.pdf
RFQ
CTX150-4
CTX150-4
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 148.23UH SMD