CTX110654-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX110654-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka XFMR,2.7VDC:510VAC5MA40K
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CTX110654-R
Številka dela CTX110654-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis XFMR,2.7VDC:510VAC5MA40K Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3336 pcs Podatkovni list
Serija *
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTX110611-R
CTX110611-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD