CTX100-4-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX100-4-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX100-4-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 99.23UH SMD
Podatkovni listi: CTX100-4-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX100-4-R
Številka dela CTX100-4-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 99.23UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25964 pcs Podatkovni list CTX100-4-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
Ščitenje Unshielded Serija OCTA-PAC®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1198-2
CTX1004R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 396.9µH
Induktivnost - povezana vzporedno 99.23µH Višina 0.250" (6.35mm)
natančen opis Unshielded 2 Coil Inductor Array 396.9µH Inductance - Connected in Series 99.23µH Inductance - Connected in Parallel 302 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 920mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 1.21 Ohm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 302 mOhm Max Trenutna ocena - serija 460mA
Trenutna ocena - vzporedno 920mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTX100-3A-R
CTX100-3A-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 99.07UH SMD
Na zalogi: 6203 pcs
Prenesi: CTX100-3A-R.pdf
RFQ
CTX100-5-52-R
CTX100-5-52-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM
Na zalogi: 9723 pcs
Prenesi: CTX100-5-52-R.pdf
RFQ
CTX100-4
CTX100-4
Opis: INDUCT ARRAY 2 COIL 99.23UH SMD