CTX100-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX100-2-52LP-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 4.4A 53.4 MOHM
Podatkovni listi: CTX100-2-52LP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX100-2-52LP-R
Številka dela CTX100-2-52LP-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 4.4A 53.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18144 pcs Podatkovni list CTX100-2-52LP-R.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.945" Dia (24.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CTX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 283-5112
CTX100-2-52LP
CTX100-2-52LP-ND
CTX100-2-52LP-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.654" (16.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 4.4A 53.4 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 53.4 mOhm Max
Trenutna ocena 4.4A Tok - nasičenost 4.3A