CTX10-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-2-52LP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTX10-2-52LP-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 10UH 4.7A 18.3 MOHM TH
Podatkovni listi: CTX10-2-52LP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
275 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTX10-2-52LP-R
Številka dela CTX10-2-52LP-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 4.7A 18.3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38583 pcs Podatkovni list CTX10-2-52LP-R.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia (12.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija CTX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena CTX10-2-52LP
CTX10-2-52LP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 4.7A 18.3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 18.3 mOhm Max
Trenutna ocena 4.7A Tok - nasičenost 4.5A