BK1/ABC-15AX-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK1/ABC-15AX-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK1/ABC-15AX-R
Številka dela BK1/ABC-15AX-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis BUSS SMALL DIMENSION FUSE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 23995 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje -
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena BK1-ABC-15AX-R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Taljenje I²t 200.2 Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.00553 Ohms Trenutna ocena 15A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 750A AC, 10kA DC