BK/HTB-64-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/HTB-64-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Podatkovni listi: BK/HTB-64-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/HTB-64-R
Številka dela BK/HTB-64-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6213 pcs Podatkovni list BK/HTB-64-R.pdf
Napetost 250V Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Serija HTB Druga imena BK-HTB-64-R
Usmerjenost - Število vezij 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Holder
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 3AG natančen opis Fuse Holder 20A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount
Trenutna ocena 20A Kontaktni material -
Obrnite se na Dokončaj -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK/HTB-64
BK/HTB-64
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT