BK/ABC-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-30-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK/ABC-30-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Podatkovni listi: BK/ABC-30-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BK/ABC-30-R
Številka dela BK/ABC-30-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70126 pcs Podatkovni list BK/ABC-30-R.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serija ABC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Druga imena 283-2614
BK-ABC-30-R
BK/ABC-30R
BK/ABC30R
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 1429
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.002225 Ohms Trenutna ocena 30A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200A AC, 400A DC
Podobni izdelki
BK/ABC-3-R
BK/ABC-3-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB
Na zalogi: 96481 pcs
Prenesi: BK/ABC-3-R.pdf
RFQ
BK/ABC-3
BK/ABC-3
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Na zalogi: 4142 pcs
Prenesi: BK/ABC-3.pdf
RFQ
BK/ABC-5-R
BK/ABC-5-R
Opis: FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-5-R.pdf
BK/ABC-25YX
BK/ABC-25YX
Opis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Prenesi:
BK/ABC-3XO
BK/ABC-3XO
Prenesi:
BK/ABC-4RX
BK/ABC-4RX
Opis: FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-4RX.pdf
BK/ABC-4
BK/ABC-4
Prenesi: BK/ABC-4.pdf
BK/ABC-3/4-R
BK/ABC-3/4-R
Opis: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
Prenesi: BK/ABC-3/4-R.pdf
BK/ABC-30
BK/ABC-30
Opis: FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
Prenesi: BK/ABC-30.pdf
BK/ABC-4-R
BK/ABC-4-R
Prenesi: BK/ABC-4-R.pdf
BK/ABC-3/4
BK/ABC-3/4
Prenesi: BK/ABC-3/4.pdf
BK/ABC-5
BK/ABC-5
Prenesi: BK/ABC-5.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%