PVC6E503C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6E503C01B00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PVC6E503C01B00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: PVC6E503C01B00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PVC6E503C01B00
Številka dela PVC6E503C01B00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3334 pcs Podatkovni list PVC6E503C01B00.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
Serija PVC6 Odporen material Ceramic
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena 490-2758
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment