PVC6D503C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6D503C01B00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PVC6D503C01B00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: PVC6D503C01B00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PVC6D503C01B00
Številka dela PVC6D503C01B00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6435 pcs Podatkovni list PVC6D503C01B00.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
Serija PVC6 Odporen material Ceramic
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena 490-2735
Število obratov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment