PM20S-R033M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM20S-R033M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 33NH 585MA 180 MOHM
Podatkovni listi: PM20S-R033M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PM20S-R033M
Številka dela PM20S-R033M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 33NH 585MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4668 pcs Podatkovni list PM20S-R033M.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Shielded Serija PM20S
Ocene - Q @ Frek 45 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena PM20SR033M delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 33nH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 33nH Shielded Molded Inductor 585mA 180 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 585mA Tok - nasičenost -