PM1008-R82K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R82K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM1008-R82K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 820NH 400MA 1.61 OHM
Podatkovni listi: PM1008-R82K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PM1008-R82K
Številka dela PM1008-R82K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 820NH 400MA 1.61 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4977 pcs Podatkovni list PM1008-R82K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija PM1008
Ocene - Q @ Frek 45 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena M1199TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 350MHz
natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.61 Ohm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.61 Ohm
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost -