MF-RX375-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX375-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF-RX375-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
Podatkovni listi: MF-RX375-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-RX375-2
Številka dela MF-RX375-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188891 pcs Podatkovni list MF-RX375-2.pdf
Napetost - maks 60V Tip Polymeric
Čas do potovanja 24s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 1.118" L x 0.122" W (28.40mm x 3.10mm) Serija Multifuse®, MF-RX
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 80 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 30 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 7.5A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 3.75A Odobritve cURus, TUV